Emu olej (50 ml)

Má schopnost působit a mírnit zánětlivé procesy v kloubech, neboť obsahuje vysokou hladinu kyseliny linolenové, látky, která zmírňuje bolesti svalů a kloubů a kyseliny olejové, která má místní protizánětlivý efekt. Významně se podílí na řešení zánětu.

560 Kč
Skladem
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doručení zásilky
Doručení zásilky
na jakékoliv místo
Výhradní dodavatel
Výhradní dodavatel
pro Českou republiku

Emu olej, výrobek řady EMUOIL, je 100% přírodní olej s antibakteriálním, antimikrobním a protizánětlivým účinkem. Je považovaný za jeden z nejlepších přírodních produktů s uklidňujícím efektem, který vůbec poznáme. Obsahuje vysokou hladinu kyseliny linolenové – látky, která je známá tím, že dočasně ulevuje kloubovým bolestem a kyselinu olejovou, která má protizánětlivý efekt v kožních tkáních. Svým způsobem zvyšuje regeneraci kůže, vyhlazuje vrásky, povzbuzuje vlasové folikuly k růstu a také působí na kvalitu nehtů. Má výbornou penetrační schopnost pronikat přes kožní bariéru, nezalepuje póry, omezuje tvorbu akné. Zvyšuje schopnost pokožky odolávat mrazu. Olej je účinný proti stárnutí pleti, hydratuje ji v nejvyšší možné míře, zabraňuje jejímu svědění, začervenání, praskání a loupání. Ulevuje při migrénách a utišuje žaludek a trávicí ústrojí všeobecně. Redukuje omrzliny, modřiny a spáleniny, puchýře, vykloubeniny a podporuje rychlejší (až 50%) hojení. V neposlední řadě urychluje efekt působení léčiv a podílí se i na redukování LDL cholesterolu.

Neobsahuje žádné řetězce mastných kyselin, žádné steroidy, nebo hormony. Neobsahuje fosfolipidy, čímž se stává látkou s vysokou propustností. Je skoro neutrální a téměř 100% trigliceridový lipid. Má vysoký obsah kyseliny olejové, což zvyšuje jeho schopnost přepravovat kůží vysoce aktivní sloučeniny. Má biologicky aktivní žlutou sloučeninu (plasmatickou složku) – jedinečným jevem je to, že když se objeví mastná kyselina s krátkým řetězcem, má tento olej veškeré vlastnosti dlouhořetězcové mastné kyseliny, co umožnuje dlouhou skladovatelnost. Je součástí řady produktů emuoil.

Emu olej funguje na:

  • včelí bodnutí
  • spáleniny
  • ekzémy
  • ošetření rtů
  • masáž
  • migrénu
  • křečové žíly
  • omrzliny
Kategorie: Emu olej
Zpět do obchodu