Zkušenosti uživatelů

Jedna z klientek našeho centra nám poskytla výtisk z rozborů krve provedené v laboratoři Klatovské nemocnice a.s. První strana je před tím než navštívila naše centrum a druhá je po několika návštěvách našeho centra, resp. po 3 měsících a užívání produktů z řady EMUOIL. Jak je vidět mnoho hodnot se změnilo a přiblížilo k požadovanému rozsahu. Tím chceme říci, že nenahrazujeme práci lékařům, ale umíme pomoci alternativně. Přijďte si to k nám vyzkoušet sami!

Prohlédnout Výsledky laboratoře

 

 

Maminky si chválí emu gel

Mám malého tříletého chlapečka. Jako všechny děti i ten můj je velký neposeda a tak není divu, že se zpotí a trošku prochladne. Na kašel se v tu chvíli čeká jen chviličku. Abych tomu zabránila, hned jak slyším, že malý jinak dýchá, nebo pokašlává, namažu mu hrudník, zádíčka a plosky nohou kapičkou emu gelu, teple ho zabalím a přiložím ohřátý polštář. Zpravidla už ráno nekašle.  Na emu gel nedáme dopustit už dlouhou dobu ????

Karolína V. a Pavlík

 

 

Bércové vředy

Vážená paní Bártová,

jsem ráda, že Vám mohu napsat, že jsem konečně našla pomoc na moje bércové vředy. Po návštěvě u Vás jsem začala používat emu olej a mazání, které jste mi doporučila. Netrvalo dlouho a bolest se začala ztrácet a rána v noze pomalu mizela. Ted ji mám ještě fialovou, ale nebolí a rána se zacelila velmi rychle. Možná to je i díky té Vaší frekvenční terapii. Mám takovou radost, že jsem Vám to musela napsat a poděkovat.

S pozdravem       

Ilona K.

 

 

Proleženiny mojí maminky

Dobrý den.

Nikdy jsem nebyla z těch, co musí každému vykládat o svých problémech, nebo někomu radit, ale tohle musím napsat. Moje maminka je nemocná a dlouhou dobu leží. Když jsem zjistila, že se jí na zádech dělají divné otlaky, neměla jsem po ruce nic jiného, než Váš emu olej, kterým jsem mazala zadeček mojí malé dceři. Když to pomáhá na opruzeniny, zkusím to namazat i mamince na kůži. Malý, nebo velký člověk, stejně mají stejnou kůži. A ono to zabralo! Nejdříve jsem místo jen opatrně mazala, pak i malinko masírovala. No po několika dnech je kůže jako nová. Musím to hlídat, ale emu olej pomáhá na 100%.

Moc děkuju pštrosům i Vám.

Alena B.  Kralovice

 

 

Strie

Dobrý den,

Asi před půl rokem jsem si u Vaší firmy objednala emu olej. Byla jsem tehdy v pátém měsíci těhotenství a hledala jsem něco na narůstající bříško. Jak jste mi radila, vždycky jsem kůži namazala a trošku poštípala – tedy dokud to šlo. Cítila jsem se potom hezky uvolněně. Dnes už jsem maminkou dvou měsíční holčičky. Bříško mažu i nyní, aby se kůže zase vrátila tam kam má. Nemám ale strie vůbec žádné, je to skoro zázrak. A olej ted používám i miminku na zadeček. Spokojené jsme obě dvě.

Děkuji             

Marie Z. Praha 4

 

 

Vypadávající vlasy

Vážení,

Musím se s Vámi podělit o zkušenosti s emu olejem. V mých 34 letech jsem zjistil, že mi poněkud vystoupilo čelo výše, než by bylo zdrávo. Dříve jsem si toho ani nevšímal, ale pak už to začalo být vidět tak, že i moje přítelkyně na mé čelo poukazovala. Začal jsem tedy na internetu hledat zkušenosti s vypadáváním vlasů a mezi jinými jsem našel Váš emu olej. Používám ho několik měsíců. Vždy si ho na noc malinko namažu nad čelo a ráno si hlavu umyju. Představte si, že jsem našel malé, ale rostoucí vlásky. Zatím jich není mnoho, ale rostou…  Už se těším na hřívu jako za mlada.

Standa M.  Jižní Cechy

 

 

Emu oil již používán delší dobu zejména k masážím míst, kde jsou pohybové problémy, kdy je jeden z činitelů, který zabraňuje rozšíření zánětu (např. v koleni) a spolu s magnetoterapií a speciálními potravinovými doplňky (Lyprinol apod.) nyní si zatím úspěšně léčím altrózu 3. stupně v koleni. Odborníortopedové to chtějí řešit jedině umělým kloubem.

Též jej používám při různých aftách apod. v ústech.

Karel Hnát

 

 

Mohu říci, že Emu olej je fakt vhodný na kůži, působí na ni opravdu tak širokým spektrem svých dobrých vlastností – způsobuje hebkou pleť, suchá místa,  jsou krásně hebká. Ulevuje od bolesti, což mohu říci z vlastní zkušenosti, já jej používám na bolesti svalů i kloubů, 

Emu olej a produkty z něj jsou opravdu vynikající a mohu jen doporučit.

Růžena

 

 

Emu olej mám v kuchyni při ruce, kdykoliv se spálím, ránu namažu a nikdy nemám puchýř.  Úžasně působí na staré vystouplé jizvy a suché lokty. Emu gel používám na nohy postižené artrózou a ulevuje mi od bolesti.

Bohumila Šůsová, Obytce u Klatovy

 

 

Emu olej je vynikající věc nejen na rozpraskané prsty, ale vyléčil mi ekzém na čele. Vyzkoušeli jsme ho vnoučeti na zadeček. A když se mu na vláskách začala loupat kůže, do týdne bylo po problému. Je bez parfemace a tak nevadí ani manželovi, který je astmatik.

Drahomíra Šůsová, Obytce u Klatov

 

 

Od měsíce dubna loňského roku se mi začaly projevovat kožní potíže. V červenci již byla situace nesnesitelná, nebyla jsem schopná práce a místo kůže jsem prakticky měla živé maso. Léčení kožní lékařky bylo bez výsledků a po dalších vyšetřeních došlo v září na diagnosu „dlaždicový karcinom“. Po celou dobu mi nikdo z lékařů nepomohl od bolestí. Ve chvíli nejvyššího zoufalství jsem narazila na inzerát služeb „1. ZAPPER DETOX CENTRUM s.r.o. v Klatovech“. Navštívila jsem toto centrum a byla jsem velmi překvapena opravdu službami plnými pochopení a snahy pomoci trpícímu.

Kačurová, Klatovy

 

 

Chci se s Vámi podělit o svoje dobré zkušenosti s výrobky z Emu oleje. Vše začalo takovým nevinným firemním sportovním utkáním, kde jsem si nepříjemně narazil pravé rameno. Byla to prudká bolest, která trvala dost dlouho. Různé gely z lékárny nepomáhaly. Až po třech týdnech my švagr doporučil EMU GEL. Už při prvním natření nastal hřejivý pocit a úleva a po týdenním používání bolesti ramene zmizely. Po zjištění dobrých účinků Emu gelu jsem ho koupil i svoje mamince, která má křečové žíly a bolesti nohou, po krátkém používání si gel nemůže vynachválit. Po těchto mých dobrých zkušenostech si manželka koupila denní a noční krém a je také spokojená. Takže děkuji.

Peter, Lužany

 

 

Vaše kosmetika je velice příjemná a hlavně léčí, mám zkušenosti s pleťovým mlékem, který používám na partie třísel. Můj otec je ležák, a když je v těchto místech opruzený, tak toto je nejlepší lék. Do dvou dnů se kůže zahojí a nadále zůstává jemná růžová, jako kdyby se nic nestalo. Děkuji.

Čuliková, Šenov

Zpět do obchodu