K čemu je EMU OLEJ vhodný?

Emu olej je 100% přírodní olej s antibakteriálními, antimikrobními a protizánětlivými účinky. Je považovaný za jedno z nejlepších přírodních produktů s uklidňujícími účinky. Obsahuje vysokou hladinu kyseliny linolenové – látky, která je známa tím, že dočasně ulevuje kloubovým bolestem, kyselinu olejovou, která má protizánětlivý efekt v kožních tkáních.

Zlepšuje regeneraci kůže, vyhlazuje vrásky, povzbuzuje vlasové kořínky k růstu a též působí na kvalitu nehtů. Má výbornou penetrační schopnost, proniká přes pokožku, nezalepuje póry, omezuje tvorbu akné. Je účinný proti stárnutí pleti, hydratuje ji v nejvyšší možné míře, zabraňuje svědění, začervenání a praskání. Redukuje omrzliny, spáleniny, otoky, vykloubeniny a podporuje rychlejší hojení.

Emu olej je jako základní látka obsažen ve všech našich produktech.

Podle nařízení Evropské unie č. 432/2012, ze dne 16. Května 2012 o ochraně veřejného zdraví nesmíme v našich prohlášeních uvádět žádná zdravotnická tvrzení, proto prohlašujeme, že výrobky s emu olejem nepoužíváme jako léčivo a účinky posuzujeme podle vlastních zkušeností.

Podívejte se na EMU OLEJ v kostce

Zpět do obchodu